| Mapa strony

[Obrazek]

Katedra Fizyki Budowli
i Materiałów Budowlanych

Politechnika Łódzka
Al.Politechniki 6
90-924 Łódź
Tel./Fax 42 6313556

logopl

Nazwisko i Imię Numer pokoju, budynek Dni i godziny konsultacji Dni i godziny konsultacji w sesji egz.
Bednarska Dalia, mgr inż. 331, budynek B7 niedziela zjazdowa, 12.00 - 16.00
Bogusławska-Kozłowska Joanna, dr inż. 4, budynek B7 czwartek, 15.00 - 16.00
piątek 15.00 - 16.00
25.06.2019r - 12.00 - 13.00
01.07.2019r - 15.00 - 16.00
05.07.2019r - 15.00 - 16.00
10.09.2019r - 10.00
17.09.2019r - 10.00
Gawin Dariusz, prof.dr hab.inż. 116, budynek B7 czwartek, 11.00 - 13.00
Grabowska Kalina, mgr inż. 331, budynek B7 wtorek, 12.00 - 13.00
Grymin Witold, dr inż. 119A, budynek B7 wtorek, 15.00 - 16.00
środa, 12.00 - 13.00
czwartki 9.15 - 10.00
Habiera-Waśniewska Elżbieta, dr inż. 141, budynek B7 piątek, 8.15 - 10.00 01.07.2019r - 9.00 - 10.00
08.07.2019r - 9.00 - 10.00
10.09.2019r - 9.15 - 10.00
16.09.2019r - 9.15 - 10.00
Jabłoński Marek, dr inż. 118, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
Jeruzal Jan, dr inż. 141, budynek B7 wtorek, 9.00 - 10.00
czwartek, 10.00 - 11.00 w tygodnie "parzyste"
28.06.2019r - 8.30 - 9.00
08.07.2019r - 9.00 - 10.00
06.09.2019r - 9.00
13.09.2019r - 11.00
16.09.2019r - 8.30
Kaszubska Monika, dr inż. 139, budynek B7 środa, 9.00 - 11.00
niedziela zjazdowa, 10.00 - 11.00
27.06.2019r - 10.15 - 11.00
02.07.2019r - 11.15 - 12.00
09.07.2019r - 16.15 - 17.00
Konca Piotr, dr inż. 338A, budynek B7 środa, 9.00 - 10.00 11.09.2019r - 9.00 - 9.30
18.09.2019r - 9.00 - 9.30
Koniorczyk Marcin, dr hab.inż. prof.PŁ 121, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00 9.09.2019r - 10.00 - 12.00
16.09.2019r - 10.00 - 12.00
Kubiak Mariusz, mgr inż. 338, budynek B7 wtorek, 14.00 - 16.00
Kuś Maciej, mgr inż. 141, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
sobota zj. od 11.05.2019, 15.00 - 16.00
02.07.2019r - 11.00 - 12.00
09.07.2019r - 11.00 - 12.00
11.09.2019r - 10.00 - 11.00
16.09.2019r - 10.00 - 11.00
Miszczak Jakub, dr inż. 139, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
czwartek, 11.00 - 12.00
03.07.2019r - 10.15
08.07.2019r - 10.15
11.09.2019r - 9.00 - 10.00
Piczulski Marcin, mgr inż. 331, budynek B7 środa 12.00 - 13.00
czwartek 11.00 - 12.00
Sitnicki Marek, dr inż. 249, budynek B7 wtorek, 14.00 - 15.00
sobota, zjazd 7-10, 14.00 - 15.00
27.06.2019r - 11.00 - 12.00
04.07.2019r - 11.00 - 12.00
09.07.2019r - 16.00 - 17.00
10.09.2019r - 11.00 - 13.00
17.09.2019r - 16.00 - 17.00
Szer Iwona, dr inż. 139, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
czwartek 14.00 - 15.00
02.07.2019r - 11.15 - 12.00
03.07.2019r - 14.15 - 15.00
09.07.2019r - 11.15 - 12.00
10.09.2019r - 10.15
12.09.2019r - 12.15
Szer Jacek, dr inż. 253, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
środa 10.00 - 11.00
27.06.2019r - 9.00 - 10.00
03.07.2019r - 9.00 - 10.00
08.07.2019r - 14.00 - 15.00
10.09.2019r - 11.00 - 12.00
13.09.2019r - 9.00 - 10.00
Szulc Jan, mgr inż. 6, budynek B7 środa, 12.00 - 14.00
Wieczorek Alicja, dr inż. 118, budynek B7 poniedziałek, 10.00 - 12.00
Więckowska Aldona, dr inż. 120, budynek B7 poniedziałek, 8.00 - 10.00
Witczak Konrad, dr inż. 119A, budynek B7 czwartek, 11.00 - 12.00
Zygmunt Marcin, mgr inż. 331, budynek B7 wtorek, 10.00 - 12.00 wtorek, 10.00 - 12.00