| Mapa strony

[Obrazek]

Katedra Fizyki Budowli
i Materiałów Budowlanych

Politechnika Łódzka
Al.Politechniki 6
90-924 Łódź
Tel./Fax 42 6313556

logopl

Nazwisko i Imię Numer pokoju, budynek Dni i godziny konsultacji
Adamczewska-Maćkowiak Kinga, mgr inż. 139, budynek B7 x
Bednarska Dalia, mgr inż. 331, budynek B7 środa, 10.00 - 11.00
niedziela zjazdowa, 10.00 - 11.00
Bogusławska-Kozłowska Joanna, dr inż. 4, budynek B7 środa, 14.00 - 15.00
piątek, 16.00 - 17.00
Fabijańska Martyna, mgr inż. 119A, budynek B7 x
Gawin Dariusz, prof.dr hab.inż. 116, budynek B7 poniedziałek, 13.00 - 14.00
Grymin Witold, dr inż. 119A, budynek B7 poniedziałek, 14.15 - 15.00
niedziela zjazdowa, 12.15 - 13.00
Habiera-Waśniewska Elżbieta, dr inż. 141, budynek B7 wtorek, 10.15 - 12.00
Jabłoński Marek, dr inż. 118, budynek B7 czwartek, 11.00 - 12.00
Jeruzal Jan, dr inż. 141, budynek B7 czwartek, 9.15 - 10.00
Kaszubska (Dymecka) Monika, mgr inż. 139, budynek B7 wtorek, 11.15 - 12.00
Konca Piotr, dr inż. 338A, budynek B7 środa, 9.00 - 10.00
Koniorczyk Marcin, dr hab.inż. prof.PŁ 120, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
Kubiak Mariusz, mgr inż. 338, budynek B7 piątek, 14.00 - 15.30
Kuś Maciej, mgr inż. 141, budynek B7 wtorek, 11.15 - 12.00
niedziela zjazdowa, 15.15 - 16.00
Maćkowiak-Jakiel Anna, mgr inż. 249, budynek B7 czwartek, 13.15 - 14.00
Margiewicz Tomasz, mgr inż. 338, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
Miszczak Jakub, dr inż. 139, budynek B7 poniedziałek, 9.15 - 10.00
Peła Ryszard, dr inż. 141, budynek B7 wtorek, 13.00 - 14.00
Sitnicki Marek, dr inż. 249, budynek B7 poniedziałek, 11.00 - 12.00
sobota zjazdowa, 10.00 - 11.00
Szer Iwona, dr inż. 139, budynek B7 środa, 13.00 - 14.00
Szer Jacek, dr inż. 253, budynek B7 x
Szulc Jan, mgr inż. 6, budynek B7 środa, 13.00 - 14.00
Wieczorek Alicja, mgr inż. 118, budynek B7 środa, 14.00 - 15.00
niedziela zjazdowa, 10.00 - 11.00
Więckowska Aldona, dr inż. 120, budynek B7 piątek, 10.00 - 12.00
Witczak Konrad, dr inż. 119A, budynek B7 poniedziałek, 13.00 - 14.00
Witek Arkadiusz, dr inż. 119A, budynek B7 wtorek, 11.00 - 12.00
Woźniak Przemysław, mgr inż. 331, budynek B7 poniedziałek, 15.00 - 17.00
Zygmunt Marcin, mgr inż. 331, budynek B7 wtorek, 10.00 - 12.00